Servis PC

SERVIS PC, POČÍTAČE – HRADEC KRÁLOVÉ

Potřebujete opravit Váš počítač ? Ať už máte s Vaším PC jakýkoliv problém, postaráme se o jeho rychlou opravu. Provádíme všechny druhy servisních prací, HW a SW opravy, včetně odvirování, instalace operačních systémů a programů, vyčištění PC od prachu, obnovení a zálohování dat.

V případě potřeby jsme pro Vás k dispozici na telefonu i emailu nebo vyplňte servisní požadavek. Opravu PC jsme schopni realizovat i ve velmi krátkém čase. Pokud budete mít o naše služby zájem, můžete nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo na naší pobočce v centru Hradce Králové. Servis Vašeho PC můžeme provést i u Vás doma, pokud to nebude možné, odvezeme ho k nám a hned po opravě Vám ho přivezeme.

Mezi nejčastější servisní práce, které u stolních počítačů provádíme, patří odvirování počítače, instalace programů, instalace komponentů, záloha veškerých dat a dokumentů, výměna zdroje, vyčištění ventilátoru, upravení systému a řada dalších úkonů.

POTŘEBUJETE SERVIS PC ?

ZADEJTE POŽADAVEK

Po vyplnění požadavku Vás bude technik kontaktovat nebo nám zavolejte na 739 277 717. Prohlédněte si aktuální platný CENÍK NAŠICH SLUŽEB

PŘÍJEM SERVISU

MICHAEL ELEKTRO
Ulrichovo náměstí 763
Hradec Králové 500 02

Zajišťujeme servis počítačů v Pardubicích. Servis počítačů v Pardubicích zajistíme pomocí výjezdu technika.